List name Post address Description
Coolchicks coolchicks@list.haldensk.no Coolchicks-lista er for alle de flotte dame-løperne i klubben (juniorer og seniorer), samt deres ledere. Alle medlemmer av coolchicks-lista er også medlemmer av dh17- og medlemmer-lista.
Dh17 dh17@list.haldensk.no DH17-lista er for alle juniorer og seniorer, samt ledere og andre involverte i DH17. DH17 står for "Damer Herrer 17år+". Alle medlemmer av dh17-lista er også medlemmer av medlemmer-lista.
Gutta gutta@list.haldensk.no Gutta-lista er for alle gutta i klubben som er aktuell for stafetter o.l., samt deres ledere. Alle medlemmer av gutta-lista er også medlemmer av dh17- og medlemmer-lista.
Junior junior@list.haldensk.no Junior-lista er for juniorene og tilhørende ledere. Alle medlemmer av junior-lista er også medlemmer av dh17- og medlemmer-lista.
Medlemmer medlemmer@list.haldensk.no Medlemmer-lista er for alle medlemmer, både aktive og støttemedlemmer.
Test test@list.haldensk.no
Ufo ufo@list.haldensk.no Ufo-lista er for ungdommer til og med 16 år, samt foreldre og ledere i ufo. Alle medlemmer av ufo-lista er også medlemmer av medlemmer-lista.
Results per page: